O naší dílně

MÓDNÍ DÍLNA HABROVÁ

Dvořákova 14/44, Brno, 602 00
2. patro

Telefon: 776 272 171
E-mail: habrova@modni-dilna.cz

O NAŠÍ DÍLNĚ

Zakázková výroba u nás probíhá tak, že konzultace a zkoušky se odehrávají v naší dílně, v Brně na Mathonově ulici. Zde se zákaznici dostane rady a pomoci ve výběru materiálu, vhodného stylu a střihu. Používáme pro inspiraci katalogy s fotodokumentací přehlídek nejznámějších kolekcí všech špičkových návrhářských domů. Samotnou přípravu na zkoušky a postup výroby realizujeme se spolupracovnicemi, které pod vedením mistrové, střihačky, pracují na výrobku. Celý proces je však stále sledován a hotové dílo má dokonalý vzhled špičkové kvality, za použití značného podílu ruční práce. Tím se každý kus neporovnatelně liší od konfekčních, sériově vyráběných oděvů.

Naše zákaznice také mají celoživotní servis na oděvy u nás tvořené, což se může velmi hodit při změnách postavy. Provádíme běžnou údržbu drobných defektů, které vznikají nošením, případné přežehlení nebo odstranění žmolků apod.

Také poradíme, jak se o oděv starat, kromě symbolů pro čistírnu, všitých v oděvu, doporučujeme, jak s ním zacházet, aby co nejdéle sloužil v dokonalé podobě.

Pro své blízké si může klient/klientka u nás zakoupit dárkový poukaz jak na materiál, tak na šití, v ceně podle vlastního uvážení.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Udělejte radost poukazem na kurzy šití, výrobu oděvů na míru nebo nákup kvalitních italských látek v ceně podle vašeho uvážení.

Módní dílna Habrová Dárkový poukaz