Kurzy šití

NOVĚ ZAŘAZUJEME VÍKENDOVÉ WORKSHOPY

Na základě podnětů našich klientů zařazujeme do nabídky víkendový workshop konstrukce střihů a technologických postupů.

VÍKENDOVÝ WORKSHOP STŘIHŮ

Ve třech lekcích se naučíte základy konstruování střihů, aplikaci a střihovou manipulaci pro využití základního střihu k realizaci modelu.

 


 

KURZY ŠITÍ NAPŘÍČ VŠEMI POKROČILOSTMI

Mezi námi chodí po světě lidé všemožných talentů, schopností a dovedností a je třeba toho využít. Největší problém s rozvrhy kurzů šití bývá zkoordinovat časové možnosti a pokročilost jednotlivých posluchaček tak, aby byly kurzy odstupňované podle stejné úrovně dovedností. U nás jsme se rozhodli na tento způsob rezignovat.

JAK TO FUNGUJE?

V dnešní době věčné časové tísně vás nebudeme stresovat tím, že pro začátečníky vypíšeme jen jeden termín. Po zaplacení kurzovného budete moci navštěvovat kterýkoli z našich čtyř možných termínů. V naší dílně vám zajistíme malé skupinky a individuální přístup ke každé z vás. Budete moci absolvovat jak úplné začátky šití, od základů ručních stehů, přes šití na stroji, jeho ovládání a údržbu, šití základních švů, lemů a získání potřebných dovedností k výrobě jednoduchých výrobků, po možnost formou workshopu si zhotovit konkrétní výrobek podle náročnosti, na kterou si troufnete.

Více o jednotlivých kurzech naleznete zde:

  • KURZ ZÁKLADŮ ŠITÍ

    Ve 4 lekcích vás naučíme základům šití i tehdy, nemáte-li žádné zkušenosti s touto činností.

  • KURZ ŠITÍ PRO POKROČILÉ

    Naučíte se používat speciální stroje k začišťování jednotlivých druhů materiálů, speciální triky, kterými si usnadníte práci i kouzla, jak koncipovat oděv tak, aby splňoval vaše představy.

  • KURZ ŠITÍ PRO MAMINKY

    Naučíte se zvolit správný materiál, střih i postup šití tak, aby váš výrobek splňoval všechny předpokládané užitné vlastnosti, byl pohodlný a praktický.

TERMÍNY

Kurzy probíhají ve skupinách po 4 lidech v jednotlivých termínech anebo individuálně po domluvě.

MÍSTO KONÁNÍ

Módní dílna Habrová
Dvořákova 44/14
Brno, 602 00

POSTUP VYTVOŘENÍ REZERVACÍ

Na webových stránkách KURZY ŠITÍ HABROVÁ si vyberte kurz nebo workshop dle vaší úrovně pokročilosti a zvolte termín, jak vám bude vyhovovat.

Konzultace na tel. 420 776 272 171 / habrova@modni-dilna.cz

Těším se na Vás!