O naší dílně

Kontakt

Módní dílna Habrová
DÁMSKÉ ODĚVY ŠITÉ NA MÍRU

Dvořákova 44/14,
Brno, 602 00

Telefon: 776 272 171
E-mail: habrova@modni-dilna.cz

O naší dílně

Zakázková výroba u nás probíhá tak, že konzultace a zkoušky se odehrávají v naší dílně, v Brně na Dvořákově ulici. Zde se zákaznici dostane rady a pomoci ve výběru materiálu, vhodného stylu a střihu. Používáme pro inspiraci katalogy s fotodokumentací přehlídek nejznámějších kolekcí všech špičkových návrhářských domů. Samotnou přípravu na zkoušky a postup výroby realizujeme se spolupracovnicemi, které pod vedením mistrové, střihačky, pracují na výrobku. Celý proces je však stále sledován a hotové dílo má dokonalý vzhled špičkové kvality, za použití značného podílu ruční práce. Tím se každý kus neporovnatelně liší od konfekčních, sériově vyráběných oděvů.

Naše zákaznice mají také celoživotní servis na oděvy u nás tvořené, což se může velmi hodit při změnách postavy. Provádíme běžnou údržbu drobných defektů, které vznikají nošením, případné přežehlení nebo odstranění žmolků apod. Také poradíme, jak se o oděv starat. Kromě symbolů pro čistírnu, všitých v oděvu, doporučujeme jak s ním zacházet, aby co nejdéle sloužil v dokonalé podobě.

Dárkový poukaz

Pro své blízké si u nás můžete zakoupit dárkový poukaz na kurzy šití, materiál anebo na výrobu oděvů v ceně podle vlastního uvážení.

Dárkový poukaz prosím objednávejte na e-mailu habrova@modni-dilna.cz případně na tel. 776 272 171

Po zaplacení vám bude poukaz odeslán poštou na adresu.